اولین پلتفرم بازاریابی شبکه های مجازی در ایران

ربات هوشمند ما به شما در مدیریت شبکه های اجتماعی کمک زیادی خواهد کرد . فعالیت زمانبندی و خودکار ، لایک هدفمند ، ارسال پیام دایرکت به مخاطبین ، ارسال پست زماندار ، فالوو خودکار ، انفالوو و ارسال مجدد پست از جمله قابلیت های این سیستم است .

امکانات

در اینجا برخی از ویژگی های برجسته ای که در سرویس ما وجود دارد بیان شده است . با این حال، بسیاری از ویژگی های جذاب و جالب دیگر در ربات هوشمند ما وجود دارد

نیازی به دانلود نیست

شما می توانید سرویس ما را از طریق اینترنت در تمام مرورگرها استفاده کنید. شما نیازی به دانلود یا نصب چیزی برای لذت بردن از سرویس ما ندارید.

صرفه جویی در زمان

با صرف فقط 10 تا 20 دقیقه در روز می توانید به طور چشمگیری روابط و تعاملات خود را با مشتریان را بهبود ببخشید و به معرفی کالا و خدمات خود در شبکه های مجازی بپردازید و مخاطبین جدید بدست آورید .

زمانبندی پست های خود را تنظیم کنید

در تاریخ و زمان دلخواه و در هر حساب شبکه اجتماعی محتوای خود را منتشر کنید .

تجزیه و تحلیل بازخورد مطالب شما

شما با مشاهده و بررسی روند فعالیت ربات هوشمند می توانید به مخاطبین و اهداف جدید دست پیدا کنید و به برند سازی محصول و خدمات خود در شبکه های اجتماعی بپردازید .

اینفلوئنسر مارکتینگ

Focus on your top influencers & supporters so you don't miss their engagements follow them.

مطمئن و امن

اطلاعات شما نزد ما دارای امنیت است ، ما اطلاعات شخصی شما را در اختیار دیگران قرار نخواهیم داد

ساده ترین روش برای مدیریت و اشتراک گذاری محتوا بر روی شبکه های اجتماعی

تمرکز و مدیریت صحیح رسانه های مجازی می تواند در موفقیت برند شما تاثیر زیادی داشته باشد . تیم بازاریابی دیجیتال پیشگامان با طراحی و پیاده سازی ربات هوشمند مدیریت شبکه های اجتماعی می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان کمک کند . این ربات با تکیه بر پردازش هوش مصنوعی خود می تواند رفتاری کاملا انسانی داشته باشد و با کمترین هزینه در پیشبرد اهداف بازاریابی کسب و کارها قدم موثری را بردارد .

مدیریت ویدئو ها و تصاویر شما

تمام رسانه های تصویری خود را در یک مکان نگه دارید و برایتان درهر دستگاه قابل دسترسی می باشید. شما می توانید عکس ها و ویدیوهای خود را از طریق تلفن همراه ، کامپیوترهای دسک تاپ ، گوگل درایو یا دراپ باکس همگام سازی کنید . به جز دسترسی آسان ، ویرایشگر تصویر می تواند به شما کمک کند تصاویر خود به راحتی ویرایش کنید

برای شروع آماده اید ؟

Start your free trial. Are you ready to try service reign? ! No contract. No credit card.