✒️ خدمات سئوی حرفه ای برای کسب و کارهایی مناسب است که در کلمات کلیدی طولانی دارای رتبه هستند و می خواهند در کلمات کلیدی دو و سه کلمه ای با رقابت بالا حضور یابند. در صورتیکه سایت یا فروشگاه اینترنتی شما دارای رتبه بندی نیست باید از خدمات سئو استاندارد مدیرنت استفاده کنید.

◻️ تدوین برنامه جامع سئو 360
◻️ تیم منتوری اختصاصی
◻️ رتبه بندی بر روی کلمات کلیدی کوتاه با رقابت بالا
◻️ تحقیق و استراتژی کلمات کلیدی
◻️ لینک سازی (لینک سازی)
◻️ خدمات جامع سئو فنی / محلی / داخلی / خارجی
◻️ تولید محتوای حرفه ای (Content Writing)

☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
05138466685 - 09154522751

اشتراک گذاری:

خدمات سئوی حرفه ای

یک سایت شرکتی و یا فروشگاهی چندین چالش مهم دارد، از رقابت در نتایج جستجو و بهبود رتبه بندی گرفته تا ایجاد استراتژی‌هایی که به برند شما کمک می‌کند تا به اهداف بلندمدت خود برسد. ما در مدیرنت خدمات سئوی تخصصی را ارائه می دهیم که پیچیدگی سئو را ساده می سازد و همچنین فروش و درآمد برند شما را افزایش می دهد.

با خدمات سئوی حرفه ای، فروش و رشد خود را تسریع کنید

جستجو فرصت فوق العاده ای را به شرکت ها ارائه می دهد، بیش از 90٪ از تجربیات کاربران آنلاین، با موتور جستجو شروع می شود، رسیدن به رتبه های برتر در نتایج جستجوی رقابتی، به شرکت ها اجازه می دهد تا با مصرف کنندگان و خریدارانی که به دنبال خرید کالا و خدمات هستند ارتباط برقرار کنند. اما رسیدن به رتبه های بالا کار آسانی نیست.

سئوی حرفه ای چیست؟ سئوی حرفه ای شامل استراتژی‌هایی است که برای شرکت‌ها و وب‌سایت‌های بزرگ‌ طراحی شده‌ است و به شما این امکان را می‌دهد که برای کلمات کلیدی بسیار رقابتی با حجم جستجوی بالا، رتبه خوب کسب کنید.

با خدمات سئوی حرفه ای از یک آژانس با تجربه مانند مدیرنت، می‌توانید موقعیت‌های برتر را در SERP برای کلمات کلیدی که رتبه‌بندی آنها سخت‌تر است اما ارزش بالقوه بیشتری برای کسب‌وکارتان ارائه می‌دهند، به دست آورید. خدمات سئوی حرفه ای ما به برند شما کمک می کند تا حضور خود را در نتایج جستجو به حداکثر برساند. با یک استراتژی سفارشی و مبتنی بر داده، کسب‌وکار شما می‌تواند دید خود را در نتایج جستجوی مرتبط بهبود بخشد، به مخاطبان هدف خود برسد و فروش و سرنخ را افزایش دهد.

خدمات سئو حرفه ای

چه زمانی باید از خدمات سئوی حرفه ای استفاده کنید؟

برای بسیاری از کسب‌وکارها، حرکت از راه‌حل‌های سئو استاندارد به حرفه ای یک گام بزرگ است. ارتقا خدمات از سئوی استاندارد به حرفه ای، رشد شرکت شما و همچنین شانس آن را برای رسیدن به سطوح جدید موفقیت برجسته تر می کند.

اگر مطمئن نیستید که آیا باید در سئوی حرفه ای سرمایه گذاری کنید، به این چند نکته توجه کنید:

✔️ اکثر رتبه های سایت شما از چندین کلمه طولانی تشکیل شده است.
✔️ 
برای جذب مشتری بیشتر به روش های پولی متکی هستید.
✔️ 
در کلمات رقابتی و کوتاه رتبه ندارید.

در برخی موارد، کسب و کار شما ممکن است متوجه شود که آژانس سئو فعلی شما یا فریلنسری که کارای سایت شما را انجام می دهد نمی تواند انتظارات شما را برآورده کند، و ممکن است در سئو استاندارد تخصص داشته باشند. ظاهر شدن در نتایج جستجوی سطح حرفه ای، خارج از قابلیت ها و خدمات قابل ارائه آنها است که قابل درک است.

با این حال، کسب و کار شما باید موفقیت شما را در اولویت قرار دهد.

اگر می خواهید به رشد خود ادامه دهید و همچنین از مزایای سئو استفاده کنید، منطقی است که خدمات سئوی خود را به سطح حرفه ای ارتقا دهید. به این ترتیب، می توانید در نتایج جستجوی با ارزش با رقابت بالا برای صنعت، محصولات یا خدمات خود ظاهر شوید.

اگر در حال حاضر با یک آژانس سئو کار می کنید، چه؟

در برخی موارد، شرکت شما ممکن است نیاز به تجدید نظر در مشارکت با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ داشته باشد. برای مثال، ممکن است آنها نتوانند به شما برای رسیدن به برنامه هایتان کمک کنند و حتی گاهی اوقات پیش آمده که تیم شما از کار با آن آژانس خوشش نیاید.

رشد کسب و کار شما مهم است و تغییر آژانس دیجیتال مارکتینگ تصمیمی است که نیاز به دقت و تفکر دارد. شما می خواهید بسته خدماتی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد و انتخاب آژانسی که به آن اعتماد دارید.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد اپلیکیشن و سایت و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره    تماس تلفنی  

چگونه خدمات سئوی حرفه ای ما باعث رونق کسب و کار شما می شود

R.O.C.K.E.T برای سئو در سطح حرفه ای

اگر کنجکاو هستید که آژانس مدیرنت چگونه می تواند به رشد برندهایی مانند شما کمک کند، R.O.C.K.E.T ما را بررسی کنید. این رویکرد سئو نه تنها طراحی و تکنیک‌های ما، بلکه به تجربه مشتریان نیز مرتبط می باشد.

خدمات سئو حرفه ای

سئو در سطح حرفه ای

R - پژوهش (Research)

تحقیق، پایه و اساس استراتژی سئوی شماست. به همین دلیل است که تیم فنی اختصاصی شما به بررسی حضور آنلاین شما می پردازد. آنها رقبای شما، وب سایت شما و موارد دیگر را ارزیابی می کنند تا فرصت های مرتبط با برند شما را کشف کنند.

◻️ بررسی رقبای آفلاین و آنلاین
◻️ 
تجزیه و تحلیل وب سایت و سرور
◻️ 
بررسی عمیق وب سایت از نظر رتبه و جایگاه

O - بهینه سازی (Optimize)

بهینه سازی جزء حیاتی هر کمپین سئو است. تیم فنی اختصاصی شما بهینه سازی ها را از بالاترین تا کمترین میزان تاثیر را در اولویت قرار می دهد و به کسب و کار شما کمک می کند تاثیر سئوی خود را تسریع بخشد.

◻️ برندسازی، اصلاح عناوین و توضیحات متا
◻️ بهینه سازی رابط کاربری UI و تجربه کاربری UX
◻️ 
اصلاح معماری و زیر ساخت فنی وب سایت

C - محتوا (Content)

مخاطبان شما و همچنین موتورهای جستجو برای یادگیری و خرید به محتوا باکیفیت و مهم نیازمند هستند. به عنوان بخشی از خدمات سئوی شرکتی ما، محتوای اصلی، قانع کننده و قابل اشتراک گذاری را برای کسب و کار شما ایجاد می کنیم. محتوا از پست های وبلاگ گرفته تا راهنماهایی برای کپی رایتینگ را شامل می شود.

◻️ نوشتن محتوای جذاب و متمرکز بر کاربر که برای جستجو بهینه شده است
◻️ 
برای جذب و آموزش خوانندگان، تولید محتوای آموزشی طولانی (2000 کلمه)
◻️ 
ایجاد پست های وبلاگ اصلی و آموزنده که باعث کلیک و اشتراک گذاری می شود

K - کلید واژه ها (Keywords)

کلمات کلیدی نقشی اساسی در سئو دارند. به همین دلیل است که تیم فنی اختصاصی شما زمان قابل توجهی را صرف تحقیق و کشف کلمات کلیدی ارزشمند برای برند شما می کند. آنها همچنین بررسی رتبه بندی شما را برای تیم شما آسان می کنند (در صورت تمایل).

◻️ تجزیه و تحلیل جامع کلمه کلیدی رقیب
◻️ 
تهیه گزارش کامل کلمه کلیدی برای تیم شما با ابزارهای تخصصی
◻️ 
نظارت بر اجرای دقیق استراتژی و ردیابی رتبه ها

E- رسانه و پیوندهای به دست آمده (Earned media & links)

محتوای شما به طور جادویی و تصادفی برای کاربران، وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران نمایش داده نمی شود. با بسته‌های سئوی حرفه ای،  به محتوای شما کمک می‌کنیم تا اشتراک‌ گذاری های ارزشمند، تبلیغات و ترافیک کسب کند، که به کسب و کار شما کمک می‌کند سئوی خارج از صفحه خود (off-page seo) را بهبود بخشد تا به اهداف رتبه‌بندی مورد نظر دست یابد.

◻️ محتوای اصلی خود را تبلیغ کنید
◻️ ریپورتاژهای مفید و مرتبط از کسب و کار خود در سایت های معتبر منتشر کنید
◻️ 
کمپین های بازاریابی ویروسی ایجاد و راه اندازی کنید

T - آزمایش کردن (Testing)

شرکت هایی که جلوتر می مانند!!! ما به عنوان شریک و همراه شما، به کسب و کار شما کمک می کنیم تا عملکرد سایت شما برای کاربران و موتورهای جستجو به حداکثر برسد. ما به شما کمک می‌کنیم تا به راه‌هایی برای بهبود وب‌سایت خود، از تماس‌ها برای اقدام (CTA) گرفته تا طراحی سایت خود، دست یابید.

◻️  نرخ تبدیل کاربران در وب سایت خود را ارزیابی کنید
◻️  
نرخ تبدیل CTA های خود را حسابرسی و بهبود بخشید
◻️  
برای به حداکثر رساندن تلاش‌های بهینه‌سازی نرخ تبدیل (CRO) از ردیابی ROI استفاده کنید

چرا کسب و کارهای پیشرو  بسته های سئوی حرفه ای ما را انتخاب می کنند

کسب و کارهای زیادی از طیف وسیعی از صنایع به مدیرنت اعتماد دارند و بسته های سئوی حرفه ای ما را برای رشد کسب و کار خود انتخاب می کنند. در حالی که هر کسب و کاری با دیگری متفاوت است، بسیاری از آنها به دلایل مشابهی با مدیرنت همکاری می کنند ، دلایلی مثل:

⚍ استراتژی های سئوی سفارشی ما
⚍ 
تمرکز ما بر روی نتایج واقعی است
⚍ 
500+ مشتری
⚍ 
شفافیت قیمت گذاری و گزارشات ماهیانه
⚍ 
سیستم مدیریت سایت بهینه
⚍ 
دارای مجوزهای فعالیت رسمی
⚍ 
تعهد ما به آموزش مشتریان

ما در مدیرنت روی موفقیت شما سرمایه گذاری می کنیم و شما را به دستاوردهایتان می رسانیم. با تمام قدرت در کنار شما خواهیم بود و به کسب و کار و تیم شما برای دستیابی به بلندپروازانه ترین اهدافتان یاری می رسانیم.

خدمات سئو حرفه ای

سوالات متداول

سئوی سازمانی چیست؟
سئوی سازمانی رویکرد رقابتی و تهاجمی‌تری را برای بهینه‌سازی موتورهای جستجوی استاندارد اتخاذ می‌کند. با کمک آن، کسب و کار شما سایت خود را برای کلمات کلیدی با حجم جستجو و سطح رقابت بالاتر بهینه می کند. در بیشتر موارد بر روی کلمات کلیدی کوتاه با رقابت بالا تمرکز می کند.
خدمات سئوی سازمانی چیست؟
خدمات سئوی سازمانی که خدمات سئوی شرکتی نیز نامیده می شود، خدمات سئو برای استراتژی های سئو در مقیاس بزرگ هستند. این نوع استراتژی ها کلمات کلیدی با حجم جستجو و سطح رقابت بالاتر را هدف قرار می دهند، در حالی که برای حفظ یا بهبود رتبه بندی کلمات کلیدی موجود نیز تلاش می کند.
هزینه خدمات سئوی سازمانی چقدر است؟
برای اکثر کسب و کارها 20 تا 100 میلیون تومان در ماه هزینه دارد. البته برخی از کسب و کارهای دارای رقابت بالا می توانند مبلغ قابل توجهی را برای سئوی سطح شرکتی هزینه کنند، به طوری که برخی از سازمان ها بیش از 100 میلیون تومان در ماه سرمایه گذاری می کنند.
خدمات سئوی سازمانی شامل چه مواردی است؟

اکثر خدمات معمولاً در سئوی استاندارد گنجانده شده است، از جمله: تدوین استراتژی سفارشی، تحقیق کلمات کلیدی، آنالیز وب سایت و تجزیه و تحلیل آن، کپی رایتینگ وب سایت (تولید محتوا)، بهینه سازی کلمات کلیدی، سئوی محلی (شامل ویدئو، تصاویر، اخبار و بهینه سازی نقشه ها)، بروز رسانی محتوای وب سایت، تولید محتوای آموزشی و گزارش نویسی. بسته های سئوی حرفه ای مدیرنت شامل تیم فنی اختصاصی متشکل از سه عضو یا بیشتر و استراتژی رسانه های اجتماعی است.

به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال سازمانی با خدمات کامل، ما می‌توانیم خدمات بیشتری را برای حمایت از طرح‌های سئوی شما ارائه دهیم. برای مثال، بسیاری از برندها نه تنها در سئو سرمایه گذاری می کنند، بلکه در تبلیغات پولی PPC، بازاریابی محتوا، تبلیغات رسانه های اجتماعی و حتی بهینه سازی جستجوی صوتی نیز سرمایه گذاری می کنند.

آیا راه حل های سئوی سازمانی شامل سئوی محلی است؟

هر راه حل SEO متفاوت است، اما اکثر آنها شامل برخی از عناصر اصلی SEO محلی نیز هستند. به عنوان مثال، ما بهینه‌سازی‌های سئو جهانی را ارائه می کنیم که شامل بهینه‌سازی حضور شما در برنامه‌های جهت‌دار مانند Google Maps است. با این حال، خدمات سئوی محلی ما، رویکردی عمیق‌تر برای بهینه‌سازی محلی دارند.

قبل از همکاری خود با یک آژانس بازاریابی دیجیتال، برنامه های آنها را مرور کنید تا مطمئن شوید بهترین را برای برند خود انتخاب می کنید. ممکن است که خدمات سئوی شرکتی یک آژانس بازاریابی دیجیتال شامل سئوی محلی نباشد.

چگونه می توانم سئوی شرکت خود را بررسی کنم؟

شما می توانید سئوی شرکت خود را از طریق ابزارهای آنالیز سئو ارزیابی کنید. کسب و کارها می توانند آنالیز را به چند روش انجام دهند، از جمله: آنالیز حرفه ای سئو؛ استفاده از یک ابزار یا برنامه شخص ثالث، آنالیز سئو داخلی.

آنالیز داخلی با استفاده از ابزارهای ساده بررسی وضعیت برای شرکت ها یکوچک به خوبی کار می کند اما شرکت ها یبزرگ باید از ابزارهای حرفه ای تری برای این منظور استفاده کنند. با یک بررسی حرفه ای، سازمان شما می تواند بینش فوری در مورد استراتژی سئوی شما از کارشناسان دریافت کند.

چگونه می توانم درباره خدمات سئوی حرفه ای مدیرنت اطلاعات بیشتری کسب کنم؟
اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد خدمات سئوی حرفه ای ما دریافت کنید، با تیم ما تماس بگیرید. ممکن است کنجکاو باشید که بدانید بسته‌های ما شامل چه مواردی می‌شوند یا چقدر هزینه دارد، استراتژیست‌های کارآمد ما می‌توانند به همه سؤالات شما پاسخ دهند.
منظور از خدمات سئو حرفه ای چیست؟
خدمات سئو حرفه ای برای بهبود عملکرد و رتبه‌بندی وب سایت در نتایج موتورهای جستجو مورد استفاده قرار میگیرد و شامل تحقیق و بررسی، بهینه سازی فنی سایت، تولید محتوا، بررسی و آنالیز کلید واژه ها و رقبا، لینک سازی کلاه سفید و بررسی عملکرد سایت می شود.

چه زمانی یک شرکت باید از سئو استاندارد به سئوی حرفه ای حرکت کند؟

اگر کسب‌وکار شما از خدمات سئو استاندارد استفاده می‌کند، در صورت موارد زیر می توانید سئوی حرفه ای را انتخاب کنید:

◻️  شما برای صدها کلمه کلیدی طولانی رتبه خوبی دارید.
◻️  
شما در تلاش برای رتبه بندی برای کلمات کلیدی رقابتی و کوتاه هستید.
◻️  
شما به دنبال افزایش حضور و درآمد آنلاین خود هستید.
◻️  
بودجه لازم برای خدمات سئوی حرفه ای را دارید.

در این صورت می توانید از سمت سئو استاندارد به سمن سئو حرفه ای حرکت کنید.

تفاوت  سئوی حرفه ای با خدمات سئو استاندارد

سئوی حرفه ای و استاندارد هدف یکسانی دارند: بهبود دید سایت در نتایج جستجوی آنلاین.

سئوی استاندارد در مقابل سئوی حرفه ای

سئوی حرفه ای

✔️ کلمات کلیدی کوتاه (دو و سه کلمه) را هدف قرار می دهد
✔️ 
بر عبارات کلیدی با رقابت بالا تمرکز می کند
✔️ 
نیاز به سرمایه گذاری مالی بالاتری است (بالای 20میلیون تومان در ماه)

سئو استاندارد

✔️ کلمات کلیدی طولانی (چهار کلمه و بیشتر) را هدف قرار می دهد
✔️ 
بر عبارات کلیدی کم رقابت، محلی و با ارزش تمرکز دارد
✔️ 
نیاز به سرمایه گذاری مالی متوسط است (کمتر از 20 میلیون تومان در ماه)

با این حال، این دو سرویس سئو دارای چندین تفاوت قابل توجه هستند، از جمله:

کلید واژه ها (Keywords)

با سئوی سطح حرفه ای، کسب و کار شما رویکرد تهاجمی تری برای هدف گیری کلمات کلیدی دارد. در سئوی استاندارد، استراتژی های سئو کلمات کلیدی طولانی را هدف قرار می دهند. این کلمات کلیدی دارای سه تا چهار کلمه و همچنین حجم جستجوی ماهانه و سطح رقابت کمتری هستند، آنها همچنین کاربر خاصی را هدف قرار می دهد که تولید محتوا را برای این کاربران آسان تر است. به همین دلیل است که کلمات کلیدی طولانی برای مشاغل کوچک تا متوسط (SMB) عالی می باشد.

در مقایسه، با راه حل های سئو در سطح شرکت، سازمان شما بر روی کلمات کلیدی کوتاه تمرکز می کند. یک عبارت کلیدی کوتاه دارای یک، دو و سه کلمه ای، حجم جستجوی ماهانه بالاتر و رقابت آن قابل توجه است. برای مثال، به این نمونه از کلمات کلیدی طولانی و کوتاه نگاه کنید:

✔️ کلمات کلیدی کوتاه و رقابتی مانند: "سئو سایت"، "طراحی اپلیکیشن"، "طراحی سایت"، "خرید لباس"
✔️ 
کلمات کلیدی طولانی مانند: "طراحی سایت شرکتی در مشهد"، "طراحی اپلیکیشن بازیافت در تهران"، " خرید لباس کودک در تهران"

اگر شرکت شما در حال انتخاب خدمات سئوی حرفه ای است (یا قبلاً از آنها استفاده می کند)، احتمالاً در حال حاضر دارای صدها کلمه کلیدی طولانی در رتبه بندی هستید. کلمات کلیدی کوتاه هستند که یک چالش را ایجاد می کنند، جایی که خدمات SEO حرفه ای برای مشاغل بزرگ می تواند کمک کند.

شما هنوز هم می توانید حضور خود را در نتایج جستجوی طولانی به حداکثر برسانید، اما باید تلاش و انرژی بیشتری را برای کلمات کلیدی کوتاه به کار ببرید، که می تواند با افزایش حجم قابل توجهی از ترافیک، فروش و سرنخ ها به علاوه بازدهی فوق العاده برای شرکت و کسب و کار شما را به همراه داشته باشد.

رقابت (Competition)

رقابت، سئوی استاندارد را از SEO سازمانی جدا می کند. اگر به دنبال ظاهر شدن در نتایج جستجوی کلمات کلیدی کوتاه هستید، باید وارد رقابت با برندهای مطرح و بزرگ شوید. نتایج جستجو برای کلمات کلیدی کوتاه معمولاً شرکت‌هایی را نشان می‌دهند که خریداران و مشتریان بالقوه تجاری به راحتی آن‌ها را می‌شناسند، مانند ترب و دیجی کالا. در حالی که این سطح از رقابت ممکن است برای کسب و کار و تیم شما سنگین و دشوار به نظر برسد، یک آژانس سئو با تجربه می تواند یک استراتژی هوشمند برای کمک به شرکت شما برای رسیدن به بالاترین نتایج جستجو ایجاد کند.

در سئوی حرفه ای، شما می خواهید نه تنها بودجه خود، بلکه زمان و تلاش خود را بر روی تاکتیک هایی سرمایه گذاری کنید که بهترین بازگشت سرمایه (ROI) را ارائه می دهند و سریعتر شمارا به موفقیت برساند.

به عنوان مثال، شرکت شما ممکن است بخواهد برای جستجوی کلمه کلیدی "کفش ورزشی" در رتبه اول نتایج گوگل ظاهر شوید، در حالی که این رتبه‌بندی ممکن است باعث افتخار تیم و آژانس دیجیتال مارکتینگ شود، اما احتمالاً سطحی از نتایج را که شما انتظار داشتید ارائه نکند. در مقایسه، رتبه بندی صفحه یک برای "کفش های کتانی آدیداس" ممکن است به شما کمک بیشتری کند و فروش بهتری را کسب کنید.

آژانس ها (مانند مدیرنت) می توانند به کسب و کار شما کمک کنند تا با فیلتر کردن کلمات کلیدی، بهترین ROI را ایجاد کند. به عنوان مثال، خدمات سئوی حرفه ای ما بر روی کلمات کلیدی با نتایج کمتر از 30 میلیون (رقابت بالا) تمرکز دارد. در مقایسه، خدمات سئو استاندارد ما کلمات کلیدی را با کمتر از یک میلیون (رقابت پایین) نتیجه هدف قرار می دهد.

بودجه (Budget)

با توجه به اینکه 45 درصد از کسب و کارهای سطح سازمانی بیش از 20 میلیون تومان ماه برای سئو سرمایه گذاری می کنند و میانگین هزینه سطح استاندارد معمولا بین 5 تا 20 میلیون تومان در ماه است، تفاوت واضحی بین آنچه شرکت ها برای سئو استاندارد و شرکتی پرداخت می کنند وجود دارد. برندها به دلیل اندازه خود اغلب در خدمات بازاریابی دیجیتال مانند SEO سرمایه گذاری می کنند. در مقایسه برندها با کسب و کارهای کوچک، برندها دارای مقدار قابل توجهی بودجه برای بازاریابی و تبلیغات هستند. ناگفته نماند، آنها همچنین در حال رقابت با دیگر شرکت های بزرگتر هستند، بنابراین باید به اندازه کافی برای رقابت سرمایه گذاری کنند.

در برخی موارد، ممکن است یک کسب و کار بخواهد برای کلمات کلیدی رقابتی، وارد رتبه بندی شود، اما بودجه لازم برای خدمات سئو در سطح حرفه ای را نداشته باشد. این کسب و کارها می توانند با تمرکز بر روی سئو استاندارد، مزایای و ورودی خود را به حداکثر برسانند. تنها 45% از کسب و کارهای اینترنتی در سطح گسترده هستند که بیش از 20 میلیون تومان در ماه بر روی سئو هزینه می کنند. (اکثر کسب و کارها مبالغ کمی را بر روی سئو هزینه می کنند که این یک فرصت عالی برای دیگر کسب و کارهاست)

اگر می‌خواهید درباره تفاوت‌های بسته‌های سئو استاندارد و حرفه ای بیشتر بدانید، کارشناسان مجرب ما می‌توانند به شما کمک کنند. با ما تماس بگیرید یا فرم درخواست تماس را پرکنید.

بسته های سئوی حرفه ای، درآمد شما را افزایش می دهد

در مدیرنت، بسته های سئوی استاندارد و حرفه ای ما نتایج واقعی را برای مشتریان ما به ارمغان می آورد. به عنوان همراه شما، ما می توانیم یک استراتژی سفارشی ایجاد کنیم که درآمد و رتبه شما را بالا ببرد.

 • تیم فنی اختصاصی

  کسب و کار شما ممکن است ده‌ها کارمند داشته باشد، اما تجربه دریافت خدمات خوب برای مشتریان شما مهم است، به همین دلیل است که ما یک تیم فنی اختصاصی (منتورهای اختصاصی) به شرکت شما ارائه می دهیم. چه در حال بررسی گزارش ماهانه، استراتژی یا اهداف خود باشید، تیم فنی اختصاصی شما همیشه در کنار شماست. در بیشتر موارد، تیم شما دارای سه یا چند عضو تیم خواهد بود.

  مدیرنت به عنوان بزرگترین حامی نام تجاری شما، مدیران فنی اختصاصی ما برای بررسی و آنالیز همه چیز در مورد کسب و کار شما وقت می گذارند. آنها در مورد محصولات یا خدمات شما تحقیق می کنند، صحبت های شما را مرور می کنند و با تیم شما ارتباط برقرار می کنند تا در مورد آنها و شرکت شما اطلاعات بیشتری کسب کنند. تیم منتوری اختصاصی شما همچنین به عنوان یک توسعه دهنده مستقیم سازمان شما کار می کند.

  تیم فنی مدیرنت در زمینه تبلیغات آنلاین، تبلیغات موبایل، تبلیغات ویدیویی، نحوه نمایش تبلیغات نیز متخصص هستند که می توانند در کم کردن بودجه و بازخورد شما تاثیرگذار باشند.

  یک آژانس خدمات کامل دیجیتال مارکتینگ یک راه حل کامل و کلیدی برای بازاریابی و تبلیغات آنلاین به شما ارائه می دهد،  این بدان معناست که آنها نه تنها خدمات SEO بلکه راه حل های  تبلیغات پولی PPC و همچنین بازاریابی محتوا، طراحی وب و سایر خدمات اصلی بازاریابی اینترنتی را به شما ارائه می دهند.

 • گزارش ماهانه شفاف

  شفافیت یک ارزش حیاتی برای ما و همچنین مشتریانمان است. هنگامی که خدمات سئوی شرکتی ما را برای کسب و کار خود انتخاب می کنید، می توانید به تیم ما برای ارائه گزارش های ماهانه و شفاف اعتماد کنید. بسته به برنامه شما، مدیر فنی اختصاصی شما ممکن است بروز‌رسانی‌های هفتگی را ارائه دهد.

  با گزارش های شفاف ما، شرکت شما می تواند پیشرفتتان را بررسی کند و همچنین جزئیات مهم را با میدران کسب و کار شما به اشتراک بگذارد. به علاوه، اگر سؤالی دارید، می توانید از مدیر فنی اختصاصی خود بپرسید و می‌توانید اطمینان داشته باشید که سریعاً با شما تماس خواهند گرفت.

 • استراتژی سئو سفارشی

  ما به عنوان آژانس سئوی شما، استراتژی سئوی سفارشی را به شرکت شما ارائه می کنیم. مدیر حساب اختصاصی شما با بررسی چندین عامل از جمله رتبه بندی فعلی، رقبا و وضعیت وب سایت شما، استراتژی اختصاصی شما را ایجاد می کند. آنها همچنین به صحبت های تیم شما گوش می دهند تا یاد بگیرند که می خواهید با سئو چه کاری انجام دهید.

  تصمیم گیری برا طراحی استراتژی بر اساس داده ها و آنالیز صورت می پذیرد که این رویکرد می‌تواند بر بازگشت سرمایه، تعداد فروش، سرنخ‌ها و درآمد شما تأثیر بگذارد که برای موفقیت کوتاه‌مدت و بلندمدت شما بسیار مهم هستند.

 • نتایج اثبات شده برای شرکت ها

  تعهد ما برای کمک به رشد مشتریانمان با استراتژی های سفارشی و مبتنی بر داده و همچنین توانایی ما برای انطباق با تغییرات الگوریتم های موتورهای جستجو باعث شد که ما یکی از برترین شرکت های خدمات سئو در ایران باشیم. در پنج سال گذشته، خدمات کامل و جامعی را برای کسب و کارها در صنایع مختلف ارائه کردیم، از طراحی سایت و اپلیکیشن های تخصصی حرفه ای گرفته تا خدمات جامع سئو استاندارد و حرفه ای. بر اساس همین تخصص است که اکنون در جایگاه های برتر کلمات کلیدی برای کسب و کار خود و مشتریانمان ایستاده ایم.

  با تیم، استراتژی ها و فناوری قدرتمند خود، می توانیم به برند شما کمک کنیم تا به اهداف خود برای رشد برسد. چه به دنبال افزایش سرنخ، افزایش فروش یا ایجاد آگاهی از برند باشید، می‌توانید به مدیرنت اعتماد کنید.

راه حل های سئوی 360 درجه

اگر با سئو آشنایی دارید، می‌دانید که حوزه‌های مختلفی از طراحی وب تا محتوا را در بر می‌گیرد. برای موفقیت در نتایج جستجوی رقابتی باید تمام جنبه های سایت خود را بهینه کنید. به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل، ما یک راه حل کامل و 360 درجه برای SEO حرفه ای  ارائه می دهیم.

به عنوان مثال، ما یک تیم اختصاصی از توسعه دهندگان، کپی رایترها و طراحان گرافیک داریم. این بدان معناست که شرکت شما مجبور نیست با شخص ثالث دیگری برای تولید محتوا، بهبود وب سایت یا گرافیک سفارشی وارد همکاری شود. در عوض، مدیر فنی اختصاصی شما (منتور اختصاصی) کل فرآیند را در داخل رهبری و نظارت می کند. شما دیگر مجبور نیستید با طیف وسیعی از ارائه دهندگان خدمات، ارتباط برقرار کنید یا اطلاعات را از یک شرکت به شرکت دیگر منتقل کنید. در عوض، شما با یک آژانس برای همه نیازها و ابتکارات سئو همکاری می کنید.

 با خدمات سئوی حرفه ای مدیرنت درآمد خود را افزایش دهید

به عنوان یک برند موفق، شرکت شما فرصت بزرگی برای رشد دارد. جستجو و همچنین سئو می تواند به کسب و کار شما کمک کند. با یک آژانس با تجربه مانند مدیرنت، کسب و کار شما می تواند نتایج سئوی حرفه ای خود را به حداکثر برساند.

از طریق تماس تلفنی و یا پرنمودن فرم درخواست تماس از مشاوره اولیه رایگان ما استفاده کنید تا آگاه شوید که چگونه خدمات سئوی حرفه ای ما، از جمله تیم فنی متخصص، فناوری پیشرفته هوش مصنوعی و استراتژی های مطمئن، می تواند به رشد برند شما کمک کند!

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد اپلیکیشن و سایت و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره    تماس تلفنی  

نظر بدهید